Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

šance sehnat zaměstnání

(Pavlusa, 14. 6. 2010 20:39)

Dobry den, chtěla bych se zeptat jakou šanci mají cizinci po vystudování místních kurzů Paramedica sehnat tam pracovní místo.Předem moc děkuji za odpověď, prosím odepište mi na Hovorkovapavla@seznam.cz

záchranář v Kanadě

(studentka, 20. 10. 2007 22:11)

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala jak jste se dostal k práci záchranáře v Kanadě. Jsem studentka 3.ročníku oboru záchranář, vystudovaná všeobecná sestra. Rozhoduji se co budu dělat dál po škole...Ráda bych věděla, zda česká škola je uznávaná nebo pokud bych chtěla pracovat jako paramedic v Kanadě, musela bych znovu projít celou etapou systému vzdělávání?

Předem velmi děkuji za poskytnuté informace.

Prosím kontaktujte mě na dasulilinka@yahoo.com. Děkuji!

...aj,jak já tohle znám

(KMirjam, 25. 7. 2007 12:52)

...michaeli,vybavuje se mi poněkud osobní vzpomínka.....také jsem letěla takovou helikopterou z Prahy do Brna,za šílených bolestí,pod velkymi opiaty ve vodním lužku.....a bojovala nad českou krajinou o život, vybavena pěti litry krve,které nestačily...to byly hezké vánoce...člověk objevil,jak je život nutno dožít až dokonce....dík,že patříš mezi lidi,kteří tuto práci kvalifikovaně dělají a také ti víc rozumím.Děkuju za všechny nás,které at už Ty,nebo kolegové,jimž se podařilo nas vyrvat smrti ze spárů.Deo Gratias!